Зд. 1

Завдання 1.


1. Переглянути відеопрезентацію О.Молчанової "Лялька як спосіб педагогічної взаємодії".
2. Прокоментувати матеріали, презентовані на відео.





28 комментариев:

  1. У відео презентовано елементи лялькотерапії у роботі зі здобувачами освіти на курсах підвищення кваліфікації.

    ОтветитьУдалить
  2. Чудова форма роботи!!! Маппет-ляльку робила, з паперу - теж..а от із фольги ще ні)))

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Вітаю! Уточніть своє прізвище і надалі пишіть його в коментах. У нас декілька Наталь.

      Удалить
  3. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Вітаю! Чи не могли б Ви уточнити своє прізвище та ім'я і писати його в наступних коментах?

      Удалить
  4. Лялькотерапія - це супер!!! Звичайна серветка, шматок фольги чи тканини допомогає саморефлексувати, релаксувати, відкриватися, налагоджувати комунікацію. Методика доступна для різних вікових категорій, що дозволяє використовувати її з усіма учасниками навчально-виховного процесу в школі.Велика вдячність Оксані Миколаївні за цей досвід!

    ОтветитьУдалить
  5. Цікава форма роботи! Заняття, де використовується лялька-витинанка, завжди проходять жваво и весело, незалежно від того підлітки на занятті чи вчителі. Маппет-ляльку ще не робила, але дуже сподобалась!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Вітаю! Чи не могли б Ви уточнити своє прізвище і далі писати його в коментах?

      Удалить
  6. Лялькотерапія є одним із ефективних видів арт-терапії.За допомогою гри з ляльками ми можемо як і діагностувати, так і корегувати емоційну сферу.У лялькотерапії використовують різноманітні види ляльок: ляльки-маріонетки, ляльки з паперу, ляльки з фольги, мапед-лялька. Працюючи з образом "Я" доцільно використовувати саме лялькотерапію. Ідентифікуючи себе певним чином, людина в умовній ситуації проектує свій внутрішній світі відчуває реальні почуття, що направляються і корегуються психологом.Лялькотерапія зміцнює психічне здоров'я, поліпшує соціальну адаптацію, розвиває самосвідомість та регулює емоційну сферу.

    ОтветитьУдалить
  7. Дякую,дуже милі та симпатичні ляльки. У своїй роботі використовую для різих тем: спілкування, взаємовідносини, конфлікти.

    ОтветитьУдалить
  8. Лялькотерапію використовую в роботі з невеликими групами дітей. Працюємо з фольгою. Зазвичай поєдную кілька технік і діти в результаті отримують позитивний заряд енергії, ресурс та радість від створеного власними руками вирообу))

    ОтветитьУдалить
  9. Мені дуже подобається такий напрям роботи в арт-терапії, як лялькотерапія. Робота з лялькою допомагає дитині укріпити психічне здоров`я, покращити соціальну адаптацію, допомагає дитині ліквідувати хворобливі переживання. Дуже дієво працює ця техніка з дітьми у яких спостерігається незграбність, емоційна незрілість.

    ОтветитьУдалить
  10. Лялькотерапію люблю використавувати, та й діти із захопленням відвідують такі заняття. Дуже зацікавила робота з фольгою, особисто не використовувала, та впевнена , що це цікаво.

    ОтветитьУдалить
  11. Дуже дякую за відео. Сподобались всі ляльки у виконанні діввчат. Особисто для себе взяла б виготовлення ляльок з тканини, щоб відчути на дотик та погратися кольорами і фактурою. Використаю у роботі з педагогами по емоційній розгрузці.

    ОтветитьУдалить
  12. Працюючи з підлітками, використовую в роботі ляльки-витинанки з паперу. Учням інколи важко висловити свої почуття, емоції. Тому я пропоную здобувачам освіти розмальовувати ляльки, які вони вирізають самостійно (створюють власний образ). Потім обговорюємо цей образ

    ОтветитьУдалить
  13. Судячи по коментарям багато хто з колег використовує у своїй роботі лялькотерапевтичний напрям. Особисто для мене це нове, ще незвідане, проте цікаве. Особливо гарною та яскравою виходить маппет-лялька,виготовлення якої дійсно стимулює розвиток дитячої фантазії. Ще відкриттям у боротьбі з агресивністю стала лялька з фольги. Виготовлення ляльок мабуть дійсно дає не тільки веселе проведення часу, але й досвід обєднання у спільній справі

    ОтветитьУдалить
  14. Тетяна Деркач Ляльки - це завжди ніжно, приємно і цікаво!Бачила ще є ляльки-мотанки, коли з відрізів тканини роблять смужки, а потім мотають частини ляльки: руки,ноги,тулуб, голову, і з"єднують їх між собою. Я не "Марья Искуссница", то мені більше витинанки, мотанки, жмаканки імпорнують, чим маріонетки чи мапет по техніці виконання, а так усі класні. Це я напівжартома) А якщо серйозно, то думаю, що кожен різновид ляльки має своє призначення і відповідно застосовувати-створювати їх потрібно виходячи з того хто це буде робити, з якою ціллю, і скільтки часу є на це. То ж добре, що є такий широкий вибір у цьому напряму! Зацікавили ляльки з фольги! Де можна ознайомитися з технікою? В мене є 2 учні з порушенням інтелектуального розвитку, думаю, що в роботі з ними
    це було б дуже доречно використати. Дякую!

    ОтветитьУдалить
  15. В своїй роботі лялькотерапію майже не використовувала, але після перегляду бачу що багато втрачаю).Особливо зацікавила лялька із фольги, яку обов'язково використаю у роботі з дітьми.

    ОтветитьУдалить
  16. Використовую лялькотерапію під час адаптації учнів п'ятикласників до умов навчання в середній ланці. Дана техніка допомагає згуртувати учнівський колектив, знімає напругу у підлітків та розвиває комунікативні вміння. Чудово підходить для індивідуальної діагностичної, корекційної роботи.

    ОтветитьУдалить
  17. Антоненко Інна17 декабря 2019 г. в 20:25

    Лялькотерапія – метод арт-терапії, який можна використовувати як з метою діагностичною, так і корекційної роботи. Лялькотерапію можна широко застосовувати для різних вікових категорій. Ефективним є поєднання лялькотерапії з казкотерапією під час індивідуальної роботи. При такому підході відбувається знайомство з сильними сторонами характеру особистості, розвиток свідомості, залучаються нестандартні шляхи виходу з ситуації, що склалася.
    Дякую, Оксані Миколаївні, за цікаву та наповнену позитивом відеопрезентацію. Ви професіонал своєї справи.

    ОтветитьУдалить
  18. В своїй роботі лялькотерапію не використовую.Майстер-класи відвідувала.Дякую!

    ОтветитьУдалить
  19. Оксана Ільченко

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Лялька - це завжди ресурсно і цікаво, повернення в дитинство.

      Удалить