Зд. 8





1. Ознайомтесь з фотозвітом Оксани Брайко "Серія тренінгових занять для успішної адаптації пятикласників до нових умов навчання" на її особистому блозі за посиланням:
https://parshikova-brayko.blogspot.com/2019/10/5.html

2. В коментарях на сторінці спробуйте назвати арт-техніки, які застосовувала в своїй роботі психолог.

21 комментарий:

  1. Лялькотерапія, використання МАК, ізотерапія, створення колажу.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Оксана, в українській практичній психології немає такого поняття як "ізотерапія", правильна назва - "арттерапія у вузькому значенні або образотворча терапія"

      Удалить
  2. Робота з МАК, створення колажу, лялькотерапія,

    ОтветитьУдалить
  3. Лялькотерапія, МАК, картки "Емоції та почуття", очікування від заняття (Дерево, Всесвіт), кросворд, сінельна проволока

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Настя, синельна проволока - це лише інструмент, не техніка. До речі, проволока - правильний переклад "дріт". Але звучить, як на мене, не дуже.

      Удалить
    2. І мені дріт не подобається))) Яка саме вправа була за допомогою інструменту проведена-незнаю.Це вже тільки автор може відповісти на запитання))) Я за допомогою проволоки і знайомлюся, і все заняття проводжу, і персонажа-друга-помічника створюємо з дітьми....Тому тут як хочеш можна крутити))

      Удалить
  4. Лялькотерапія, МАК, вправи з синельною проволокою, колаж

    ОтветитьУдалить
  5. Дякую, дуже позитивно та творчо.
    Лялькотерапія, МАК, колаж, вправа з картками, робота з сінельною проволкою, косворд, вправа очікування.

    ОтветитьУдалить
  6. На мою думку у роботі використані техніки: робота із синельною проволокою, МАК, створення колажу та лялькотерапія.)))

    ОтветитьУдалить
  7. Використані такі техніки: синельна проволока, лялькотерапія, робота з картками, колаж

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Світланко, Ви праві, але немає такої техніки як "сінельна проволока". це лише назва інструментарію.

      Удалить
  8. використання сінельної проволоки, метафоричних карток, вправи на визначення очіквань, розгадування кросвордів, лялькотерапія

    ОтветитьУдалить
  9. В роботі були використані такі арт-терапевтичні техніки:лялькотерапія, МАК, колаж, вправа з картками, робота з сінельною проволкою, кросворд, вправа очікування,картки "Емоції та почуття",очікування від заняття (Дерево, Всесвіт).

    ОтветитьУдалить
  10. Психолог використала в роботі арт-техніки: лялькотерапія, робота з сінельною проволокою, картки "Мак", вправа "Очікування", кросворд.

    ОтветитьУдалить
  11. Дерево очікувань, МАК, лялькотерапія, образотворча терапія, використання проволоки, кросворди.

    ОтветитьУдалить
  12. У роботі використано лялькотерапію,Мак,колаж,вправу з використанням сінельного дроту,та вправи "Мої очікування","Емоції".

    ОтветитьУдалить
  13. Дякую Оксані Миколаївні за можливість поділитися з колегами досвідом роботи, за чудовий інформаційний ресурс обміну ідеями та арт- терапевтичними техніками!

    ОтветитьУдалить
  14. Антоненко Інна17 декабря 2019 г. в 19:44

    На мою думку, практичний психолог використала в своїй роботі наступні арт- техніки: лялькотерапія, МАК, елементи сенсорної інтеграції. Дякую, Оксані, за майстерне використання арт-терапії у своїй практичній діяльності.

    ОтветитьУдалить
  15. В своїй роботі психолог використовувала багато арт-технік але для мене яскравішими були ))): лялькотерапія, МАК,робота з сінельним пухнастим дротиком, колаж, кросворд,вправи "Мої бажання", "Почуття".

    ОтветитьУдалить
  16. Оксана Ільченко
    Різноманітні техніки і форми - це завжди ресурсно!

    ОтветитьУдалить